Розпочато роботу проекту «Доступність у туристичній сфері»

6 лютого 2019 року відбулась перша поїздка в рамках проекту «Доступність у туристичній сфері» до загальноосвітніх закладів Миколаївської області з презентацією «Соціальна інклюзія в Україні».

Під час поїздки викладач кафедри  соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та студенти спеціальності «Соціальна робота» Ксенія Нагель та Аня Ширяева провели для учнів Лисогірської ЗОШ №1 та Мигіївської ЗОШ Первомайського району презентацію на тему «Соціальна інклюзія в Україні». Під час презентації учні шкіл познайомились з поняттям інклюзії, основними правилами комунікації із людьми з інвалідністю та дізнались про відомих людей з інвалідністю.

Проект відбувається за підтримки благодійної організації «Право на Щастя», громадської організації «Майстерня добра» та Відділу освіти, преси та культури Посольства США в Україні.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77