Розпочато підготовку профорієнтологів у ЧНУ ім. Петра Могили


У ЧНУ ім. Петра Могили 8 жовтня відбулось відкриття навчальних курсів для студентів-волонтерів  профорієнтологів.

Після успішного проходження курсів студенти будуть проводити профорієнтаційні заняття для старшокласників міста та області, допомагати їм не схибити  в процесі професійного вибору та обирати майбутню професію свідомо.

«Основне завдання студентів-профорієнтологів – бути помічниками для дітей, які загубилися у світі професій і не знають ким стати. Вони будуть розповідати про те, які  навчальні спеціальності є, зокрема в нашому  університеті, про особливості навчання на кожній з них, зміст спеціальності, і можливі професійні ризики, які характерні для певної діяльності», – розповідає Людмила Опанасенко, викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили.

На першому занятті зі студентами обговорили базові функції діяльності волонтера-профорієнтолога та  розширення уявлень про психологічні засади успішного професіогенезу. Також волонтерів  ознайомили з проектом Миколаївського регіонального центру зайнятості «Професійний вимір».

Спікерами заходу виступили викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили Людмила Опанасенко та заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталя Фоменко.

До Нового року планують проведення 4 початкових занять. Після чого відбудеться подальша підготовка спеціалістів. На курсі можуть навчатися студенти соціономічних спеціальностей, а також будь-які охочі, яким цікавий вибір професії, професіогенез,  і те, що за цим стоїть.

 

Події та оголошення


березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …

лютого
27
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на зустріч з письменником Віталієм Рогожею

27 лютого 2020 року о 12:30 у приміщенні  читального  залу Філологічної бібліотеки (Інститут філології ЧНУ імені Петра Могили) відбудеться зустріч з письменником Віталієм Рогожею «Не віддаймо Україну нікому!» Віталій Рогожа – український поет, прозаїк, драматург, автор трилогії «Запороги» («Петро Сагайдачний», …