Розпочато підготовку профорієнтологів у ЧНУ ім. Петра Могили


У ЧНУ ім. Петра Могили 8 жовтня відбулось відкриття навчальних курсів для студентів-волонтерів  профорієнтологів.

Після успішного проходження курсів студенти будуть проводити профорієнтаційні заняття для старшокласників міста та області, допомагати їм не схибити  в процесі професійного вибору та обирати майбутню професію свідомо.

«Основне завдання студентів-профорієнтологів – бути помічниками для дітей, які загубилися у світі професій і не знають ким стати. Вони будуть розповідати про те, які  навчальні спеціальності є, зокрема в нашому  університеті, про особливості навчання на кожній з них, зміст спеціальності, і можливі професійні ризики, які характерні для певної діяльності», – розповідає Людмила Опанасенко, викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили.

На першому занятті зі студентами обговорили базові функції діяльності волонтера-профорієнтолога та  розширення уявлень про психологічні засади успішного професіогенезу. Також волонтерів  ознайомили з проектом Миколаївського регіонального центру зайнятості «Професійний вимір».

Спікерами заходу виступили викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили Людмила Опанасенко та заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталя Фоменко.

До Нового року планують проведення 4 початкових занять. Після чого відбудеться подальша підготовка спеціалістів. На курсі можуть навчатися студенти соціономічних спеціальностей, а також будь-які охочі, яким цікавий вибір професії, професіогенез,  і те, що за цим стоїть.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …