Розпочато підготовку профорієнтологів у ЧНУ ім. Петра Могили


У ЧНУ ім. Петра Могили 8 жовтня відбулось відкриття навчальних курсів для студентів-волонтерів  профорієнтологів.

Після успішного проходження курсів студенти будуть проводити профорієнтаційні заняття для старшокласників міста та області, допомагати їм не схибити  в процесі професійного вибору та обирати майбутню професію свідомо.

«Основне завдання студентів-профорієнтологів – бути помічниками для дітей, які загубилися у світі професій і не знають ким стати. Вони будуть розповідати про те, які  навчальні спеціальності є, зокрема в нашому  університеті, про особливості навчання на кожній з них, зміст спеціальності, і можливі професійні ризики, які характерні для певної діяльності», – розповідає Людмила Опанасенко, викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили.

На першому занятті зі студентами обговорили базові функції діяльності волонтера-профорієнтолога та  розширення уявлень про психологічні засади успішного професіогенезу. Також волонтерів  ознайомили з проектом Миколаївського регіонального центру зайнятості «Професійний вимір».

Спікерами заходу виступили викладач Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили Людмила Опанасенко та заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталя Фоменко.

До Нового року планують проведення 4 початкових занять. Після чого відбудеться подальша підготовка спеціалістів. На курсі можуть навчатися студенти соціономічних спеціальностей, а також будь-які охочі, яким цікавий вибір професії, професіогенез,  і те, що за цим стоїть.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …