Розпочато другий раунд європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів


12 лютого у ЧНУ імені Петра Могили стартував другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів.

Заняття проходять у рамках участі у Міжнародному проєкті за програмою Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Презентація Проєкту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» відбулась у ЧНУ імені Петра Могили ще у вересні 2018 року. Проєкт посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проєктів-переможців і був високо оцінений європейськими експертами.

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Участь у Проєкті – це можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо. Після успішного закінчення Модуля учаснику Проєкту видається сертифікат.

Команда проєкту інтернаціональна і до її складу входять представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили та Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проєкту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, Олена Мітрясова. Пані Олена є виконавцем проєкту, разом з іншими представниками кафедри екології: Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим.

На першому занятті запрошеним спікером виступив представник Регіонального офісу водних ресурсів Миколаївської області, начальника відділу  техногенно-екологічної безпеки Руслан Туз.

Нагадаємо, що у квітні 2019 року відбулось вручення перших сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку». А з 13 по 15 червня 2019 р. на базі ЧНУ імені Петра Могили була успішно проведена Міжнародна літня школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України».

Учасниками модулю можуть бути не лише студенти-екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

Більше інформації про проєкт можна дізнатися за посиланням.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …