Розпочато другий раунд європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів

12 лютого у ЧНУ імені Петра Могили стартував другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів.

Заняття проходять у рамках участі у Міжнародному проєкті за програмою Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Презентація Проєкту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» відбулась у ЧНУ імені Петра Могили ще у вересні 2018 року. Проєкт посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проєктів-переможців і був високо оцінений європейськими експертами.

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Участь у Проєкті – це можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо. Після успішного закінчення Модуля учаснику Проєкту видається сертифікат.

Команда проєкту інтернаціональна і до її складу входять представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили та Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проєкту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, Олена Мітрясова. Пані Олена є виконавцем проєкту, разом з іншими представниками кафедри екології: Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим.

На першому занятті запрошеним спікером виступив представник Регіонального офісу водних ресурсів Миколаївської області, начальника відділу  техногенно-екологічної безпеки Руслан Туз.

Нагадаємо, що у квітні 2019 року відбулось вручення перших сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку». А з 13 по 15 червня 2019 р. на базі ЧНУ імені Петра Могили була успішно проведена Міжнародна літня школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України».

Учасниками модулю можуть бути не лише студенти-екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

Більше інформації про проєкт можна дізнатися за посиланням.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році