Розпочато другий раунд європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів


12 лютого у ЧНУ імені Петра Могили стартував другий раунд Європейських міждисциплінарних студій з безпеки водних ресурсів.

Заняття проходять у рамках участі у Міжнародному проєкті за програмою Еразмус+ Жана Моне Модуль «Кращі європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку».

Презентація Проєкту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки» відбулась у ЧНУ імені Петра Могили ще у вересні 2018 року. Проєкт посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проєктів-переможців і був високо оцінений європейськими експертами.

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Участь у Проєкті – це можливість набути актуальних знань про водні ресурси з точки зору права, економіки, екології тощо. Після успішного закінчення Модуля учаснику Проєкту видається сертифікат.

Команда проєкту інтернаціональна і до її складу входять представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили та Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проєкту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили, Олена Мітрясова. Пані Олена є виконавцем проєкту, разом з іншими представниками кафедри екології: Віктором Смирновим та Євгеном Безсоновим.

На першому занятті запрошеним спікером виступив представник Регіонального офісу водних ресурсів Миколаївської області, начальника відділу  техногенно-екологічної безпеки Руслан Туз.

Нагадаємо, що у квітні 2019 року відбулось вручення перших сертифікатів слухачам модулю «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку». А з 13 по 15 червня 2019 р. на базі ЧНУ імені Петра Могили була успішно проведена Міжнародна літня школа «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України».

Учасниками модулю можуть бути не лише студенти-екологи, а й студенти інших спеціальностей та усі зацікавлені.

Більше інформації про проєкт можна дізнатися за посиланням.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут