Розпочались зустрічі деканів з майбутніми першокурсниками

Сьогодні, 30 серпня, відбулись перші зустрічі деканів з майбутніми першокурсниками 2021-2022 навчального року.

Поспілкуватися з абітурієнтами вже стигли декани факультету комп’ютерних наук, медичного інституту, факультету філології і факультету фізичного виховання та спорту.

На зустрічах декани розповідали про сам факультет, його організацію, поділяли майбутніх здобувачів знань на групи та знайомили з їхніми кураторами. Також роз’яснювали деякі організаційні питання: до кого звертатися у разі виникнення запитань, де знайти розклад та ін.

На черзі зустрічі з деканами і викладачами факультету політичних наук, юридичного факультету й  інституту державного управління, які пройдуть 31 серпня. А вже першого вересня така ж процедура чекає на тих, хто вступає до ННЦ «Школа журналістики» та на факультет економічних наук.

Ознайомитися з розкладом зустрічей можна за посиланням.