Розпочались змагання між чоловічими баскетбольними командами ВЗО Миколаєва

Сьогодні, 10 жовтня, в спортивному залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся баскетбольний матч між чоловічими баскетбольними командами ЧНУ ім. Петра Могили та НУК ім. адмірала Макарова. Це перша гра між баскетбольними командами ЗВО Миколаєва в рамках 17-ої студентської спартакіади 2018-2019 років.

Нашу команду представляють студенти переважно першого курсу з різних спеціальностей: Інституту філології, Факультету економічних наук, Факультету комп’ютерних наук і Факультету фізичного виховання та спорту.

Уже завтра, 11 жовтня, команда нашого університету позмагається з Миколаївським аграрним національним університетом, а 12 жовтня відбудеться гра з МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

Запрошуємо усіх охочих прийти і підтримати команду Могилянки!

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77