Розпочались змагання між чоловічими баскетбольними командами ВЗО Миколаєва

Сьогодні, 10 жовтня, в спортивному залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся баскетбольний матч між чоловічими баскетбольними командами ЧНУ ім. Петра Могили та НУК ім. адмірала Макарова. Це перша гра між баскетбольними командами ЗВО Миколаєва в рамках 17-ої студентської спартакіади 2018-2019 років.

Нашу команду представляють студенти переважно першого курсу з різних спеціальностей: Інституту філології, Факультету економічних наук, Факультету комп’ютерних наук і Факультету фізичного виховання та спорту.

Уже завтра, 11 жовтня, команда нашого університету позмагається з Миколаївським аграрним національним університетом, а 12 жовтня відбудеться гра з МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

Запрошуємо усіх охочих прийти і підтримати команду Могилянки!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).