Розпочались змагання між чоловічими баскетбольними командами ВЗО Миколаєва

Сьогодні, 10 жовтня, в спортивному залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся баскетбольний матч між чоловічими баскетбольними командами ЧНУ ім. Петра Могили та НУК ім. адмірала Макарова. Це перша гра між баскетбольними командами ЗВО Миколаєва в рамках 17-ої студентської спартакіади 2018-2019 років.

Нашу команду представляють студенти переважно першого курсу з різних спеціальностей: Інституту філології, Факультету економічних наук, Факультету комп’ютерних наук і Факультету фізичного виховання та спорту.

Уже завтра, 11 жовтня, команда нашого університету позмагається з Миколаївським аграрним національним університетом, а 12 жовтня відбудеться гра з МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

Запрошуємо усіх охочих прийти і підтримати команду Могилянки!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.