Розпочались зйомки нової телепрограми “Екологія повсякденності”

У телестудії ЧНУ ім. Петра Могили 30 січня розпочались зйомки циклу нової телевізійної програми під назвою «Екологія повсякденності».

Ведучим є директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, доктор філологічних наук, професор Олександр Пронкевич.

Програма має на меті вплинути на свідомість городян, аби привернути їхню увагу до явищ повсякденності, що впливають на свідомість людини: ритуали, святкування, назви вулиць, відзначення історичних подій, повсякденна поведінка політиків, проблема безпритульних тварин, лінгвістичні практики, релігійні практики тощо.

Тема першої програми має назву «Явища лінгвістичної шизофренії». Обговорює це питання Олександр Пронкевич із завідувачем кафедри журналістики Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили, доктором філологічних наук, професором, Тетяною Монаховою.

Ця програма є першим проектом, який Petro Mohyla TV виробляє для міського телеканалу «Март». Незабаром випуски програми можна буде  побачити  і на ютуб-каналі Petro Mohyla TV, і  в ефірі телеканалу «Март».

Нагадаємо, що раніше, в телевізійній студії  Могилянки,  було відзнято цикл програм «На жовтому дивані», в яких у формі бліц – опитувань проходить спілкування з деканами усіх інститутів та факультетів ЧНУ ім. Петра Могили.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …