Розпочались IV Студентські ігри: Відомі переможці першого турніру з бадмінтону

11 лютого в ЧНУ імені Петра Могили стартувала щорічна спартакіада  – IV Студентські ігри, присвячені 25-й річниці університету. Почались змагання з турніру з бадмінтону. У турнірі 12 команд представляли шість факультетів університету. Турнір почався з матчів в групах, а потім команди, які пройшли відбір, змагались у стикових матчах.

Суддями стали викладачі факультету фізичного виховання та спорту –  Карен Абрамов та Олег Конопляник. Вони вели два турнірні заліки: командний і «факультетний».

Факультетами-переможцями стали медичний інститут (1 місце), факультет економічних наук (2 місце) та факультет комп’ютерних наук (3 місце).

У командному заліку команда ФКН1 (Гончаренко Аліна та Булавський  Дмитро) здобула 3 місце, команда ФЕН2 (Кремінь Тетяна  та Сергій Сорокін) – 2 місце і команда Медичного інституту (Govindan Prithik і LeyaMaryPaul) – 1 місце.

Після завершення турніру переможці отримали грамоти.