Розпочалась серія економічних квестів

8 січня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший економічний квест для школярів! Захід організований з ініціативи Людмили Анатоліївни Євчук, професора кафедри фінансів і кредиту, доктора економічних наук.

Сьогодні на школярів чекав квест під назвою «Пограбування банку Діда Мороза». Квест нагадував гру «Мафія», але дещо змінений. У кожного учня були свої роль та завдання. Діти активно та із захопленням брали участь у заході. Квест передбачав зміну локацій, цікаві завдання на логіку та ерудицію, а також зустріч із Дідом Морозом!

На школярів чекають ще такі заходи:

9 січня (середа) – Фінансова гра «Монополія 3D».

10 січня (четвер) – Квест «Економічні головоломки: знайди вихід».

11 січня (п’ятниця) – Фінансова гра «Монополія 3D».

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.