Розпочалась серія економічних квестів

8 січня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший економічний квест для школярів! Захід організований з ініціативи Людмили Анатоліївни Євчук, професора кафедри фінансів і кредиту, доктора економічних наук.

Сьогодні на школярів чекав квест під назвою «Пограбування банку Діда Мороза». Квест нагадував гру «Мафія», але дещо змінений. У кожного учня були свої роль та завдання. Діти активно та із захопленням брали участь у заході. Квест передбачав зміну локацій, цікаві завдання на логіку та ерудицію, а також зустріч із Дідом Морозом!

На школярів чекають ще такі заходи:

9 січня (середа) – Фінансова гра «Монополія 3D».

10 січня (четвер) – Квест «Економічні головоломки: знайди вихід».

11 січня (п’ятниця) – Фінансова гра «Монополія 3D».

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: