Розпочалась серія економічних квестів

8 січня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший економічний квест для школярів! Захід організований з ініціативи Людмили Анатоліївни Євчук, професора кафедри фінансів і кредиту, доктора економічних наук.

Сьогодні на школярів чекав квест під назвою «Пограбування банку Діда Мороза». Квест нагадував гру «Мафія», але дещо змінений. У кожного учня були свої роль та завдання. Діти активно та із захопленням брали участь у заході. Квест передбачав зміну локацій, цікаві завдання на логіку та ерудицію, а також зустріч із Дідом Морозом!

На школярів чекають ще такі заходи:

9 січня (середа) – Фінансова гра «Монополія 3D».

10 січня (четвер) – Квест «Економічні головоломки: знайди вихід».

11 січня (п’ятниця) – Фінансова гра «Монополія 3D».

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році