Розпочалась серія економічних квестів

8 січня в ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший економічний квест для школярів! Захід організований з ініціативи Людмили Анатоліївни Євчук, професора кафедри фінансів і кредиту, доктора економічних наук.

Сьогодні на школярів чекав квест під назвою «Пограбування банку Діда Мороза». Квест нагадував гру «Мафія», але дещо змінений. У кожного учня були свої роль та завдання. Діти активно та із захопленням брали участь у заході. Квест передбачав зміну локацій, цікаві завдання на логіку та ерудицію, а також зустріч із Дідом Морозом!

На школярів чекають ще такі заходи:

9 січня (середа) – Фінансова гра «Монополія 3D».

10 січня (четвер) – Квест «Економічні головоломки: знайди вихід».

11 січня (п’ятниця) – Фінансова гра «Монополія 3D».

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.