Розпочалась реєстрація учасників Міжнародної наукової конференції «1919 рік в історії Центрально-Східної Європи: до 100-річчя проголошення злуки УНР і ЗУНР»

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції «1919 рік в історії Центрально-Східної Європи: до 100-річчя проголошення злуки УНР і ЗУНР», яка проходитиме в Миколаєві 6-9 червня 2019 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2019: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».

Метою конференції є дослідження різних аспектів історії Центрально-Східної Європи, зокрема значення 1919 року, як визначального для долі провідних країн регіону.

Пропонуємо для обговорення такі питання:

• Центрально-Східна Європа в історії й історіографії.
  • 1919 рік в історичній ретроспективі й перспективі.
  • Версальський мирний договір: історичні, юридичні, політичні й міжнародні аспекти.
  • Міжнародні відносини післявоєнного світу.
  • Діяльність Паризької мирної конференції.
  • Українське питання у світовій геополітиці та міжнародних відносинах після завершення Першої світової війни.
  • Українська народна республіка та проблема її визнання.
  • Українсько-польські відносини початку ХХ століття.
  • Проблема українсько-польського кордону.
  • Процес українського державотворення .
  • Злука Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
  • Перспектива становлення незалежної України.

Форма проведення: очна, дистанційна.

Офіційні мови конференції: українська, польська, англійська.

Відкриття конференції відбудеться 6 червня 2019 р. в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили, 7-9 червня 2019 р. учасникам конференції пропонується продовжити наукові дискусії на чорноморському узбережжі с. Коблеве Миколаївської області.

За результатами конференції оргкомітет планує публікацію статей у фаховому виданні «Історичний архів. Наукові студії» (№20). Статті приймаємо до 15 квітня.

Просимо зацікавлених колег заповнити заявку на участь у конференції  до 28 лютого 2019 р. і надіслати, разом із коротким резюме (до 1 сторінки)  на адресу доц. Ольги Морозової (olga_chdu@ukr.net).

Вартість подорожі, харчування та проживання учасники конференції сплачують самостійно. Оргкомітет може допомогти з бронюванням місць у готелях Миколаєва.

Більш детальну інформацію про конференцію, форми та строки оплати можна отримати за телефонами:

066-34-77-303 Морозова Ольга Станіславівна – координатор конференції,

067-77-40-133 Гайдай Ольга Михайлівна – технічний координатор конференції. Або надсилайте запитання на електронну адресу olga_chdu@ukr.net

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.