Розмова про Інтернет-безпеку з учнями Миколаївської ЗОШ №24

Викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва  в рамках діяльності Social work practice club допомогла розібратись у питаннях фітингу, кібербулінгу, хейтерства та DoS-атаки учням 11 класів Миколаївської ЗОШ №24.

Зустріч відбулась 25 лютого і була присвячена питанням Інтернет-безпеки. Особливо учнів зацікавила проблематика існування «груп смерті». Спільно з Тетяною Костєваою школярі намагались зрозуміти, навіщо такі групи створюються, чим вони приваблюють підлітків та як захистити себе і своїх друзів від такої небезпеки. Також було обговорено негативні наслідки надмірної публічності в соціальних мережах (публікація великої кількості фото, розкриття приватної інформації, додавання незнайомців «в друзі» тощо).

На завершення зустрічі учням вдалось визначити основні заходи безпеки користування сучасними гаджетами та мережею Інтернет.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …