Розмова про Інтернет-безпеку з учнями Миколаївської ЗОШ №24

Викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва  в рамках діяльності Social work practice club допомогла розібратись у питаннях фітингу, кібербулінгу, хейтерства та DoS-атаки учням 11 класів Миколаївської ЗОШ №24.

Зустріч відбулась 25 лютого і була присвячена питанням Інтернет-безпеки. Особливо учнів зацікавила проблематика існування «груп смерті». Спільно з Тетяною Костєваою школярі намагались зрозуміти, навіщо такі групи створюються, чим вони приваблюють підлітків та як захистити себе і своїх друзів від такої небезпеки. Також було обговорено негативні наслідки надмірної публічності в соціальних мережах (публікація великої кількості фото, розкриття приватної інформації, додавання незнайомців «в друзі» тощо).

На завершення зустрічі учням вдалось визначити основні заходи безпеки користування сучасними гаджетами та мережею Інтернет.