Розмова про Інтернет-безпеку з учнями Миколаївської ЗОШ №24

Викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва  в рамках діяльності Social work practice club допомогла розібратись у питаннях фітингу, кібербулінгу, хейтерства та DoS-атаки учням 11 класів Миколаївської ЗОШ №24.

Зустріч відбулась 25 лютого і була присвячена питанням Інтернет-безпеки. Особливо учнів зацікавила проблематика існування «груп смерті». Спільно з Тетяною Костєваою школярі намагались зрозуміти, навіщо такі групи створюються, чим вони приваблюють підлітків та як захистити себе і своїх друзів від такої небезпеки. Також було обговорено негативні наслідки надмірної публічності в соціальних мережах (публікація великої кількості фото, розкриття приватної інформації, додавання незнайомців «в друзі» тощо).

На завершення зустрічі учням вдалось визначити основні заходи безпеки користування сучасними гаджетами та мережею Інтернет.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.