Розмова про Інтернет-безпеку з учнями Миколаївської ЗОШ №24

Викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяна Костєва  в рамках діяльності Social work practice club допомогла розібратись у питаннях фітингу, кібербулінгу, хейтерства та DoS-атаки учням 11 класів Миколаївської ЗОШ №24.

Зустріч відбулась 25 лютого і була присвячена питанням Інтернет-безпеки. Особливо учнів зацікавила проблематика існування «груп смерті». Спільно з Тетяною Костєваою школярі намагались зрозуміти, навіщо такі групи створюються, чим вони приваблюють підлітків та як захистити себе і своїх друзів від такої небезпеки. Також було обговорено негативні наслідки надмірної публічності в соціальних мережах (публікація великої кількості фото, розкриття приватної інформації, додавання незнайомців «в друзі» тощо).

На завершення зустрічі учням вдалось визначити основні заходи безпеки користування сучасними гаджетами та мережею Інтернет.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …