Російська психологічна агресія як дестабілізуючий фактор безпеки в Європі: п’ята лекція з курсу від експертки Олесі Звездової

23 лютого 2024 року у рамках навчального курсу «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні» відбулася відкрита лекція Олесі Звєздової – докторки філософії,  запрошеної дослідниці Франкфуртського університету імені Йоганна Вольфганга Гете, викладачки авторських курсів “Психологічні аспекти політичних відносин” та “Де-факто держави у міжнародних відносинах” в Університеті імені Йоганна Ґутенберґа.

Лекція була присвячена російській психологічній агресії як дестабілізуючому фактору безпеки в Європі.

Протягом заходу пані Олеся окреслила три види впливу систем під час війни (інформаційний, психологічний і гібридний), концептуальні стратегії російської психологічної агресії та механізми впливу російських медіа.

Відкрита лекція відбулася в межах Модулю Жана Моне ESEDEP.