Родіонова Вікторія Євгенівна


викладач кафедри цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

В 2000 – 2004 роках навчалась в Миколаївському навчально-науковому  інституті Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію «Молодший спеціаліст» згідно диплому з відзнакою.

В 2004-2008 роках навчалась в Київському  національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію «Спеціаліст» згідно диплому з відзнакою.

В 2008-2009 роках навчалась в Київському  національному  університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію «Магістр».

З 2022 року та по теперішній час навчається в Миколаївському  національному  аграрному університеті за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», кваліфікація «Магістр».

 Трудова діяльність

В 2004 – 2009 роках працювала в організації на посаді спеціаліста в ТОВ «Юридична фірма «Укрінконтракт», згодом займала посаду  генерального директора в ТОВ « Компанія Діксі Тур».

З 2008 по 2009 рік працювала в ТОВ «ЮДВ Груп»  на посаді виконуючого обов’язків генерального директора.

В 2008-2011 роках працювала на посаді юриста на різноманітних підприємствах.

З 2010 по 2011 рік працювала на посаді викладача міжнародного права та  митного права в  Національній  академії внутрішніх справ.

В 2014-2019 роках працювала на посаді юрисконсульта адміністративно-управлінського персоналу Миколаївського обласного онкологічного  диспансера Миколаївської обласної ради.

Від 2010 та  по теперішній час самозайнята особа – адвокат.

Підвищення кваліфікації

2023 рік – сертифікат ВШ №97045 від 25.04.2003 р., виданий Вищою школою адвокатури.

 

Сфера правової діяльності

Господарське, адміністративне, цивільне, житлове, земельне,  трудове, сімейне, корпоративне, митне та інш. право, вирішення спорів по страховим випадкам, кримінальне право –  економічні кримінальні правопорушення та тілесні ушкодження.

 

Коло наукових інтересів

Ведення договірної роботи, переговорів, повного правого забезпечення діяльності компанії, претензійно-позовної роботи, представлення інтересів компанії в різних інстанціях, в тому числі судах усіх інстанцій, органах досудового слідства, складання процесуальних, корпоративних та інших документів; постійний моніторинг законодавства, вивчення судової практики.

 

Контакти:

Е-mail: rodionova-v@ukr.net

Сайт: http://www.rodionova.com.ua/

Телефон: (0512) 76-55-62