Робота Державної екзаменаційної комісії в Інституті державного управління

Протягом минулих тижнів в Інституті державного управління відбувалися визначальні події. Магістранти заочного відділення спеціальності 8.15010002 «Державна служба» підійшли до фіналу навчання. Було проведено державні іспити та захист магістерських робіт. Усі студенти показали себе з кращого боку й успішно пройшли завершальний етап навчання.

nxFnFau_WbQ
Головою державної екзаменаційної коміссії цього разу була доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державного менеджменту НАДУ при Президентові України Світлана Костянтинівна Хаджирадєва. Вона високо оцінила підготовку магістрів державного управління та актуальну тематику магістерських робіт.
nxFnFau_WbQ
Разом із якісними знаннями магістранти довели свою обізнаність із різних сфер суспільно-політичного життя. У випускних роботах порушуються питання децентралізації влади в Україні, модернізації системи державного управління, кадрової політики, адміністративних послуг, громадського контролю за діяльністю органів публічного управління тощо.
nxFnFau_WbQ

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.