Робота Державної екзаменаційної комісії в Інституті державного управління

Протягом минулих тижнів в Інституті державного управління відбувалися визначальні події. Магістранти заочного відділення спеціальності 8.15010002 «Державна служба» підійшли до фіналу навчання. Було проведено державні іспити та захист магістерських робіт. Усі студенти показали себе з кращого боку й успішно пройшли завершальний етап навчання.

nxFnFau_WbQ
Головою державної екзаменаційної коміссії цього разу була доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри державного менеджменту НАДУ при Президентові України Світлана Костянтинівна Хаджирадєва. Вона високо оцінила підготовку магістрів державного управління та актуальну тематику магістерських робіт.
nxFnFau_WbQ
Разом із якісними знаннями магістранти довели свою обізнаність із різних сфер суспільно-політичного життя. У випускних роботах порушуються питання децентралізації влади в Україні, модернізації системи державного управління, кадрової політики, адміністративних послуг, громадського контролю за діяльністю органів публічного управління тощо.