Робочий візит у Сілезький технологічний університет (Польща) у межах міжнародної програми PROMENT

З 6 по 10 листопада в рамках реалізації проекту PROMENT (Erasmus+ KA2) та міжнародної програми мобільності наукових кадрів, декан юридичного факультету Січко Д.С. відвідав Сілезький технологічний університет (Польща).

Протягом п’ятьох робочих днів зустрічей, воркшопів, семінарів та обміну досвідом учасники програми мали можливість ознайомитися із системою підтримки здобувачів освіти, яка запроваджена в університеті.

Механізм та інституції підтримки університету передбачають активне функціонування різноманітних менторських програм, реалізацію міждисциплінарного проектного навчання (PBL), спеціальної системи стажування і працевлаштування, дуальної освіти та функціонування Офісу кар’єри для студентів менторінгу.

Під час зустрічі учасникам була надана можливість поспілкуватись та прослухати презентацію відповідних програм менторінгу від професора, доктора Marcin Lutyriski, професора Aleksandra Buczynska-Ziembinska та акредитованого тьютора Ph.D Marcin Landrat.

Одержаний досвід стане в пригоді під час реалізації Центру тьюторінгу та менторінгу на базі ЧНУ імені Петра Могили.