Робоча нарада стосовно навчання громадян Ізраїлю за третім рівнем вищої освіти «Доктор філософії» в ЧНУ імені Петра Могили


ЧНУ продовжує розвивати міжнародну співпрацю та покращувати зв’язки на міжнародному рівні. Так, 26 жовтня 2021 року відбулась робоча нарада представників ЧНУ імені Петра Могили з генеральним директором Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Владом Черкасським.

Від університету на зустрічі були присутні перший проректор Наталія Іщенко, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Володимир Беглиця, завідувач відділу аспірантури, докторантури Вячеслав Андрєєв та відповідальний секретар приймальної комісії Анна Алексєєва.

На зустрічі обговорили можливості навчання громадян Ізраїлю за третім рівнем вищої освіти «Доктор філософії» в ЧНУ імені Петра Могили. Представник Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна розповів про запит зі сторони громадян Ізраїлю стосовно освіти, своєю чергою представники Могилянки надали інформацію стосовно умов навчання, спеціальностей для здобувачів освіти за третім рівнем вищої освіти тощо.

Нагадаємо, що цього року на початку жовтня до аспірантури ЧНУ імені Петра Могили було зараховано 26 осіб за 11 спеціальностями, серед яких «Медицина», «Біологія», «Комп’ютерні науки», «Економіка», «Філологія», «Фізичне виховання та спорт» й ін.