Про роботу студентського наукового гуртка «Світ фінансів» під час підготовки до конференції “Могилянські читання – 2021”

Протягом листопада 2021 року робота студентського наукового гуртка «Світ фінансів» на базі кафедри фінансів і кредиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили була сконцентрована навколо підготовки магістрантів до участі в XXIV Всеукраїнській щорічній науково-практичнiй конференції «Могилянські читання – 2021: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти», яка традиційно проводиться у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. Конференція присвячена Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

У рамках конференції магістранти презентувати результати досліджень за тематикою кваліфікаційних робіт. Студенти підготували тези доповідей та статті.