Рік війни: лекція випускниці ЧНУ імені Петра Могили в мерії міста Саарбрюкен

22 лютого 2023 року за ініціативи випускниці Чорноморського національного університету імені Петра Могили Лесі Матіюк в мерії міста Саарбрюкен  (Німеччина) відбулась лекція, присвячена річниці початку війни в Україні.

На заході були присутні – мер міста Уве Конрадт, представники медіа, громадських організацій, українці.

Головною темою обговорення  були 365 днів боротьби українського народу за демократію, свободу та мир.

Леся Матіюк очолює Громадську ініціативу Info.Saar.ua. З відзнакою закінчила магістерську програму з англійської філології в 2004 році, продовжила навчання на докторській програмі в Університеті Саарланду та отримала в 2012 році ступінь доктора філософії за спеціальністю німецька мова як іноземна, в 2014 році – MBA, спеціальність – менеджмент міжнародного бізнесу.

Пишаємось нашими випускниками! Віримо в перемогу!