Результати ЗНО у магістратуру оголосять до 15 листопада

5 листопада відбулось проведення спеціальної сесії єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що складали вступники, які виявили бажання навчатись у магістратурі. Про це повідомляє інформаційний портал  osvita.ua.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, участь у ЗНО до магістратури взяли 3 664 особи, що становить 95,5 % від загальної кількості зареєстрованих.

Результати вступних випробувань за шкалою 100–200 будуть завантажені на інформаційні сторінки «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 15 листопада.

Пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту становить 12 тестових балів.

Тестові зошити єдиного вступного іспиту можна завантажити за посиланням.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році