Результати роботи гуртка «Світ фінансів»

Процеси, що мають місце в сьогоднішніх умовах функціонування підприємств та фінансових установ в Україні, зокрема в банківській системі, на ринку праці, в операційній діяльності суб’єктів підприємницької діяльності та пошуках джерел їх фінансування, викликають підвищений інтерес у здобувачів вищої освіти, тому були обговорені на онлайн-засіданні гуртка «Світ фінансів» з його керівником Валентином Дранусом.

Результатом такого спілкування стало оформлення тез, з якими студенти Олександр Гузей, Ольга Маніяк, Віталій Трегубенко прийняти участь в ХХVI Всеукраїнській науково-практичній конференції Могилянські читання – 2023 (ЧНУ імені Петра Могили, місто Миколаїв) та Всеукраїнській науково-практичній конференції «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз в умовах інституційних змін» (Полтавський державний аграрний університет, міста Полтава).

Впродовж роботи учасники гуртка обговорити проблеми, що їх цікавлять, та розглянули різні точки зору на шляхи їх подолання, здобувши новий досвід.

Дякуємо організаторам зустрічі та учасникам гуртка, за активну роботу!