Результати півфіналу конкурсу бізнес-проектів «Фінансовий супергерой»

27 грудня 2017 р. відбувся півфінал конкурсу бізнес-проектів «Фінансовий супергерой»  для старшокласників шкіл м. Миколаєва та Миколаївської області.

Конкурс організовано кафедрою фінансів і кредиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Для участі у конкурсі «Фінансовий супергерой»  було подано 21 проект.

Для участі у фіналі конкурсна комісія відібрала 6 таких проектів:

1. «Готель «Президент», капітан команди – Гриценко Богдан, Ліцей «Інсайт»,  м. Вознесенськ.
  2. «Асфальт з шин», проект учнів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.
  3. «Men’s Club», капітан команди – Крисько Богдан, ЗОШ №6, м. Миколаїв.
  4. «EcoInd», капітан команди – Фомін Данило, Миколаївський економічний ліцей №2.
  5. «NikoMap», капітан команди – Анастасов Сергій, Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
  6. «Експрес-освіта», капітан команди – Хортюк Денис, Миколаївський економічний ліцей №1.

Вітаємо та запрошуємо зазначені команди презентувати свої бізнес-проекти у ФІНАЛІ конкурсу, що відбуватиметься у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (вулиця 68 Десантників, 10, м. Миколаїв) 24 січня 2018 р.

Організаційні збори команд Миколаївського економічного ліцею №2

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.