Результати півфіналу конкурсу бізнес-проектів «Фінансовий супергерой»

27 грудня 2017 р. відбувся півфінал конкурсу бізнес-проектів «Фінансовий супергерой»  для старшокласників шкіл м. Миколаєва та Миколаївської області.

Конкурс організовано кафедрою фінансів і кредиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Для участі у конкурсі «Фінансовий супергерой»  було подано 21 проект.

Для участі у фіналі конкурсна комісія відібрала 6 таких проектів:

1. «Готель «Президент», капітан команди – Гриценко Богдан, Ліцей «Інсайт»,  м. Вознесенськ.
  2. «Асфальт з шин», проект учнів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.
  3. «Men’s Club», капітан команди – Крисько Богдан, ЗОШ №6, м. Миколаїв.
  4. «EcoInd», капітан команди – Фомін Данило, Миколаївський економічний ліцей №2.
  5. «NikoMap», капітан команди – Анастасов Сергій, Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки.
  6. «Експрес-освіта», капітан команди – Хортюк Денис, Миколаївський економічний ліцей №1.

Вітаємо та запрошуємо зазначені команди презентувати свої бізнес-проекти у ФІНАЛІ конкурсу, що відбуватиметься у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (вулиця 68 Десантників, 10, м. Миколаїв) 24 січня 2018 р.

Організаційні збори команд Миколаївського економічного ліцею №2

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …