Результати фото- та відеочеленджу до 25-річчя ЧНУ імені Петра Могили від Культурно-мистецького центру

Культурно-мистецький центр показав результати фото- та відеочеленджу, присвячених до 25-річчя Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Напередодні свята представниці Культурно-мистецького центру закликали студентів, випускників та викладачів Могилянки долучатись до фоточеленджу: ділитись своїми фотографіями, таким чином  пригадуючи найтепліші моменти та цікаві історії, пов’язані з університетом. А також для студентів був організований спеціальний відеочелендж, на якому зображений перехід від навчання до святкування.  За краще відео Культурно-мистецький центр приз вручить спеціальний приз – Party box.

Результати челенджів представлені у відео:

Відео 1

Відео 2