Реєстрація на програму ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ в Миколаєві подовжена до 11 листопада


Вже вдруге Міністерство молоді та спорту України,  Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту та Українська академія лідерства за підтримки проєкту USAID “Підтримка організацій – лідерів у протидії корупції в Україні USAID_ВзаємоДія реалізовують регіональний етап програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

Завдяки цій програмі Ти зможеш:

  • розвинути свої лідерські компетенції;
  • навчитися управлінню командою та проектами;
  • підвищити рівень обізнаності щодо діяльності державного, приватного та громадського секторів;
  • ознайомитися з процесами роботи органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • працювати з антикорупційними кейсами;
  • долучитися до спільноти державотворців по всій країні.

Цього року програма вперше проводиться в Миколаєві паралельно з іншими 6 містами України. Реєстрація на програму ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ за лінком.

Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації в країні програма буде проводитись з 13-30 листопада у форматі онлайн (3 навчальних модулі по 3 і 4 дні).

Серед лекторів найсвітліші голови нашої країни, більше читай тут.

Чекаємо на тебе, майбутній Державотворцю!

Instagram: @derzavotvorets

Запрошення до участі

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …