Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте


Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами.

Наступне місто — Миколаїв.

Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters.
Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ у Львові та авторкою збірки репортажів Бог дивовижних людей та інших грішників — Миколаїв.
Двічі лауреатка відкритого конкурсу для журналістів «Text». Фіналістка Конкурсу професійної журналістики «Честь професії-2019» у номінації «Найкращий репортаж».

Під час відкритої лекції у Миколаєві розповість про те, що таке літературний репортаж і чому регіональним журналістам не варто його боятися.
Поділиться власним досвідом пошуку цікавих персонажів і написання історій про них.

Де? — головна читальна зала ЧНУ ім. Петра Могили.
Коли? — п’ятниця, 18 жовтня.
О котрій? — 12:30.

Вхід вільний.

Захід у Фейсбук.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …