Ректор ЧНУ імені Петра Могили поділився своїми думками стосовно стану медицини у місті


Леонід Клименко, ректор ЧНУ імені Петра Могили, поділився своїми думками та досвідом з миколаївським інформаційним інтернет-виданням «Преступности.НЕТ», стосовно стану нашої медицини, шляхів її розвитку, причин занепаду.

Наводимо декілька цитат з цього матеріалу:

 «Чотири роки тому ЧНУ імені Петра Могили відкрив підготовку медиків на рівні магістра і виступив за створення в Миколаєві університетської клініки на базі недобудови на 3-ій Слобідській, як наукового, лікувального і діагностичного центру півдня України. І що наші депутати? Прийняли рішення про передачу недобудови в державну власність для створення клініки? Нічого подібного, запропонували купити недобудову за гроші, відірвані від зарплат викладачів для передачі  її в держвласність. При цьому недобудова була законсервована в 1988 році та будувалася  за бюджетні кошти, а не за гроші комунального бюджету. І взагалі, яким чином недобудова опинилася в комунальній власності, а не  в державній? Але справа навіть не в цьому, а в тому, що на території недобудови існує автостоянка, яка щодня приносить її покровителям в міській раді сіру копієчку. І судячи з того, що сьогодні навкруги недобудови споруджується бетонна огорожа, усі розмови мера про розрив договору оренди і його непродовження, викликають великі сумніви. Нехай міські депутати пояснять народу: чому вони вважають, що стоянка важливіша за клініку? Сподіваюся, що нова рада, обрана восени, прийме правильне рішення і до наступної епідемії місто буде готове значно краще».

«На мій погляд, назріла необхідність прийняття обласної й міської програми розвитку медицини регіону. Передати недобудову на 3-ій Слобідській під університетську клініку ЧНУ імені Петра Могили, і не просто передати, а передбачити у бюджеті міста й області кошти на її добудову та придбання устаткування. Передбачити регіональне держзамовлення на підготовку лікарів в об’ємі не менше 50 осіб в рік, передбачити виділення квартир для запрошених фахівців вищої кваліфікації й багато що інше…Існує й інший варіант — передати ЧНУ для університетської клініки госпіталь ветеранів Великої вітчизняної війни. Це дозволило б швидко і відносно недорого створити науково-лікувальний центр і підняти рівень обслуговування тих же ветеранів і учасників АТО. Але ця пропозиція також не знаходить розуміння з невідомих міркувань».

З повним текстом пропонуємо ознайомитися за посиланням.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …