Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко відвідає міжнародну екологічну конференцію EarthX

EarthX – це щорічна міжнародна екологічна конференція, що проходить в Далласі, штат Техас, США. Ця подія присвячена Дню Землі та об’єднує кращих експертів екологічної сфери, організації, підприємства, інвестиційні компанії, державні, наукові та неурядові установи та технологічні команди.

Метою EarthX є збільшення свідомості суспільства про навколишнє середовище, допомога у пошуках інвестиції та партнерів для спільної роботи над інноваційними «зеленими» рішеннями для кращого майбутнього нашої планети.

EarthХ2023 проходитиме 19 – 23 квітня 2023 року та складатиметься з двох майданчиків: конгресу конференцій та виставки EarthX EXPO.

Радо повідомляємо, що до складу української делегації доєдналися д.т.н., професор, ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко та д.т.н., професор кафедри інтелектуальних інформаційних систем ЧНУ імені Петра Могили Юрій Кондратенко.

Для українських підприємств, компаній, стартапів та університетів участь у конференції EarthX – це можливість привернути увагу, інвестиції та налагодити контакти.

Зичимо успіхів нашій делегації та чекаємо на гарні новини!