Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко дав інтерв`ю виданню “London Review of books” про ситуацію в Миколаєві та університеті

Ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко дав інтерв`ю виданню «London Review of books» про ситуацію в Миколаєві та можливість праці.

Найголовнішими аспектами розмови було:

«Зупинення вогню на теперішніх позиціях не влаштовує Україну. Можливо, комусь на Західній Україні однаково. Але нам у Миколаєві, коли ворог знаходиться від нас на відстані 45 кілометрів, коли місто піддане обстрілам із артилерійських снарядів, безпека та безпечне місце роботи не гарантоване.

Тому найголовніше наше завдання – боротися та звільняти наші землі.

Так, безперечно, росія дуже велика, і потенціал її значно більший, і склади військової техніки більш масштабні. Але ми воюємо за свою територію, за наші землі, ми маємо чітку мету та план дій. Росіяни не розуміють, для чого вони тут. Їм обіцяють шалені виплати, дозволяють займатися мародерством, але вони ризикують власним життям. Зазначимо, що деякі вже повернулися в чорних пакетах».

Ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!