Ректор ЧНУ ім. Петра Могили відвідав з робочим візитом Китай

У Китаї відбувалось третє засідання українсько-китайської Підкомісії з питань освіти, яке  провели разом із заступником Міністра освіти КНР Сунь Яо, а також Міжнародна конференція з проблем інтеграції виробництва, освіти, інновацій і їх реалізації у м. Нанчан, Китай, та Форум ректорів України та Китаю.

У результаті вищезгаданих заходів на урядовому рівні українська та китайська сторони домовились про збільшення до 200 місць квот на навчання студентів за державні кошті в Україні та Китаї, про відкриття нових центрів Конфуція в Україні, про заснування спільних наукових центрів, а також про створення спільних лабораторій та дослідницьких центрів.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики