Ректор ЧНУ ім. Петра Могили відвідав з робочим візитом Китай


У Китаї відбувалось третє засідання українсько-китайської Підкомісії з питань освіти, яке  провели разом із заступником Міністра освіти КНР Сунь Яо, а також Міжнародна конференція з проблем інтеграції виробництва, освіти, інновацій і їх реалізації у м. Нанчан, Китай, та Форум ректорів України та Китаю.

У результаті вищезгаданих заходів на урядовому рівні українська та китайська сторони домовились про збільшення до 200 місць квот на навчання студентів за державні кошті в Україні та Китаї, про відкриття нових центрів Конфуція в Україні, про заснування спільних наукових центрів, а також про створення спільних лабораторій та дослідницьких центрів.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету