Ректор ЧНУ ім. Петра Могили відвідав Поморську Академію в Слупську (Польща)

Ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко протягом 11-12 жовтня відвідав Поморську Академію в Слупську. Леоніда Павловича було офіційно запрошено взяти участь в інаугурації 2016/2017 навчального року.

Візит розпочався з участі в круглому столі «Освітні реформи Польщі та України: особливості, проблеми, перспективи». На ньому також були присутні представники шкіл, дитячих садків українських та польських ВНЗ, а також народні депутати України. Серед них – народні депутати України VIII скликання Тарас Кремінь та Михайло Поплавський,  а також заступник голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський,  . Також у програмі візиту було передбачено відвідування технологічного інкубатора, виступи український студентів, які навчаються або проходять стажування в Поморській Академії та екскурсії містом і самою Академією.

Поморська Академія в Слупську – сучасний ВНЗ Польщі з більш ніж 40-річною історією. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями. ЧНУ ім. Петра Могили має багаторічну плідну співпрацю з Академією, щороку студенти Могилянки мають змогу один семестр навчатися в Поморській Академії за програмою Erasmus.

????????????????????????????????????

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники