Ректор ЧНУ ім. Петра Могили відвідав Поморську Академію в Слупську (Польща)

Ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко протягом 11-12 жовтня відвідав Поморську Академію в Слупську. Леоніда Павловича було офіційно запрошено взяти участь в інаугурації 2016/2017 навчального року.

Візит розпочався з участі в круглому столі «Освітні реформи Польщі та України: особливості, проблеми, перспективи». На ньому також були присутні представники шкіл, дитячих садків українських та польських ВНЗ, а також народні депутати України. Серед них – народні депутати України VIII скликання Тарас Кремінь та Михайло Поплавський,  а також заступник голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський,  . Також у програмі візиту було передбачено відвідування технологічного інкубатора, виступи український студентів, які навчаються або проходять стажування в Поморській Академії та екскурсії містом і самою Академією.

Поморська Академія в Слупську – сучасний ВНЗ Польщі з більш ніж 40-річною історією. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями. ЧНУ ім. Петра Могили має багаторічну плідну співпрацю з Академією, щороку студенти Могилянки мають змогу один семестр навчатися в Поморській Академії за програмою Erasmus.

????????????????????????????????????

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: