Ректор ЧНУ ім. Петра Могили відвідав Поморську Академію в Слупську (Польща)

Ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко протягом 11-12 жовтня відвідав Поморську Академію в Слупську. Леоніда Павловича було офіційно запрошено взяти участь в інаугурації 2016/2017 навчального року.

Візит розпочався з участі в круглому столі «Освітні реформи Польщі та України: особливості, проблеми, перспективи». На ньому також були присутні представники шкіл, дитячих садків українських та польських ВНЗ, а також народні депутати України. Серед них – народні депутати України VIII скликання Тарас Кремінь та Михайло Поплавський,  а також заступник голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський,  . Також у програмі візиту було передбачено відвідування технологічного інкубатора, виступи український студентів, які навчаються або проходять стажування в Поморській Академії та екскурсії містом і самою Академією.

Поморська Академія в Слупську – сучасний ВНЗ Польщі з більш ніж 40-річною історією. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями. ЧНУ ім. Петра Могили має багаторічну плідну співпрацю з Академією, щороку студенти Могилянки мають змогу один семестр навчатися в Поморській Академії за програмою Erasmus.

????????????????????????????????????

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.