Ректор ЧНУ ім. Петра Могили відвідав Поморську Академію в Слупську (Польща)

Ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко протягом 11-12 жовтня відвідав Поморську Академію в Слупську. Леоніда Павловича було офіційно запрошено взяти участь в інаугурації 2016/2017 навчального року.

Візит розпочався з участі в круглому столі «Освітні реформи Польщі та України: особливості, проблеми, перспективи». На ньому також були присутні представники шкіл, дитячих садків українських та польських ВНЗ, а також народні депутати України. Серед них – народні депутати України VIII скликання Тарас Кремінь та Михайло Поплавський,  а також заступник голови комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський,  . Також у програмі візиту було передбачено відвідування технологічного інкубатора, виступи український студентів, які навчаються або проходять стажування в Поморській Академії та екскурсії містом і самою Академією.

Поморська Академія в Слупську – сучасний ВНЗ Польщі з більш ніж 40-річною історією. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями. ЧНУ ім. Петра Могили має багаторічну плідну співпрацю з Академією, щороку студенти Могилянки мають змогу один семестр навчатися в Поморській Академії за програмою Erasmus.

????????????????????????????????????

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.