Ректор ЧНУ ім. Петра Могили в телепрограмі “Діагональ”

Ректор ЧНУ ім. Петра Могили – одного з найкращих закладів вищої освіти південного регіону – Леонід Клименко став гостем програми «Діагональ» на телеканалі «МАРТ».

Леонід Павлович розповів про пріоритетні напрямки розвитку університету та  його здобутки. Важливою темою стало обговорення сфери медичної освіти міста, адже у 2016 році в ЧНУ ім. Петра Могили розпочалася підготовка магістрів за спеціальністю «Медицина». Не оминули й складне питання  щодо передачі Могилянці недобудови на 3-й Слобідській під університетську клініку.

Також ректор прокоментував зміни вартості контракту на навчання, які запроваджує Міністерство освіти, та розповів про вступну капманію.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.