Ректор ЧНУ ім. Петра Могили в телепрограмі “Діагональ”


Ректор ЧНУ ім. Петра Могили – одного з найкращих закладів вищої освіти південного регіону – Леонід Клименко став гостем програми «Діагональ» на телеканалі «МАРТ».

Леонід Павлович розповів про пріоритетні напрямки розвитку університету та  його здобутки. Важливою темою стало обговорення сфери медичної освіти міста, адже у 2016 році в ЧНУ ім. Петра Могили розпочалася підготовка магістрів за спеціальністю «Медицина». Не оминули й складне питання  щодо передачі Могилянці недобудови на 3-й Слобідській під університетську клініку.

Також ректор прокоментував зміни вартості контракту на навчання, які запроваджує Міністерство освіти, та розповів про вступну капманію.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.