Ректор ЧНУ ім. Петра Могили в телепрограмі “Діагональ”


Ректор ЧНУ ім. Петра Могили – одного з найкращих закладів вищої освіти південного регіону – Леонід Клименко став гостем програми «Діагональ» на телеканалі «МАРТ».

Леонід Павлович розповів про пріоритетні напрямки розвитку університету та  його здобутки. Важливою темою стало обговорення сфери медичної освіти міста, адже у 2016 році в ЧНУ ім. Петра Могили розпочалася підготовка магістрів за спеціальністю «Медицина». Не оминули й складне питання  щодо передачі Могилянці недобудови на 3-й Слобідській під університетську клініку.

Також ректор прокоментував зміни вартості контракту на навчання, які запроваджує Міністерство освіти, та розповів про вступну капманію.

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.