Ректор ЧНУ ім. Петра Могили в телепрограмі “Діагональ”


Ректор ЧНУ ім. Петра Могили – одного з найкращих закладів вищої освіти південного регіону – Леонід Клименко став гостем програми «Діагональ» на телеканалі «МАРТ».

Леонід Павлович розповів про пріоритетні напрямки розвитку університету та  його здобутки. Важливою темою стало обговорення сфери медичної освіти міста, адже у 2016 році в ЧНУ ім. Петра Могили розпочалася підготовка магістрів за спеціальністю «Медицина». Не оминули й складне питання  щодо передачі Могилянці недобудови на 3-й Слобідській під університетську клініку.

Також ректор прокоментував зміни вартості контракту на навчання, які запроваджує Міністерство освіти, та розповів про вступну капманію.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.