Ректор ЧНУ ім. Петра Могили в телепрограмі “Діагональ”

Ректор ЧНУ ім. Петра Могили – одного з найкращих закладів вищої освіти південного регіону – Леонід Клименко став гостем програми «Діагональ» на телеканалі «МАРТ».

Леонід Павлович розповів про пріоритетні напрямки розвитку університету та  його здобутки. Важливою темою стало обговорення сфери медичної освіти міста, адже у 2016 році в ЧНУ ім. Петра Могили розпочалася підготовка магістрів за спеціальністю «Медицина». Не оминули й складне питання  щодо передачі Могилянці недобудови на 3-й Слобідській під університетську клініку.

Також ректор прокоментував зміни вартості контракту на навчання, які запроваджує Міністерство освіти, та розповів про вступну капманію.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.