Ректор ЧНУ ім. Петра Могили посів 4 місце на Всесвітній регаті з веслування

Упродовж п’ятиденної регати з 6 до 10 вересня 2017 року у Словенії на озері Блед відбулася Всесвітня регата з академічного веслування.

Ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко в парі з Володимиром Добролевским стали четвертими на Всесвітній регаті з академічного веслування серед ветеранів.

Відповідно до опублікованого протоколу команда з Миколаївської області в складі Володимира Добролевского і Леоніда Клименка дистанцію довжиною  500 м подолала за 2.22.94, а  дистанцію 1000 м – за 4.56.08, показавши четвертий результат. (на дистанції 1000 м відбулося понад 900 гонок).

Першою дісталася до фінішу команда з Німеччини.

У цьому році в змаганнях на озері Блед у Словенії взяли участь 4700 майстрів з академічного веслування, які представляють 860 веслувальних клубів з усього світу. Ця рекордна кількість учасників демонструє постійне зростання інтересу до занять академічним веслуванням, і у Бледі зібралися представники 860 веслувальних клубів з усього світу. Було заявлено понад 6000 екіпажів.

Учасники могли взяти участь у ряді змагань, як гонки в клубних командах, так і у «змішаних» екіпажах, адже спортсмени також мають можливості поєднуватись з веслувальниками з інших клубів або країн.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77