Ректор ЧНУ ім. Петра Могили отримав звання Почесного громадянина міста Миколаєва


Сьогодні, 11 вересня, на урочистій сесії Миколаївської міської ради депутати проголосували за те, щоб надати звання Почесного громадянина міста Миколаєва сімом миколаївцям.

Одним з тих, кому було присвоєно таке звання, є ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Павлович Клименко.
Нагорода є визнанням великого вкладу Леоніда Павловича у розвиток нашого міста, його заслуги перед територіальною громадою міста Миколаєва,значні досягнення в науковій та освітній діяльності, патріотичну, національну та громадянську позиції.

Усіх нагороджених сесійний зал вітав стоячи й оплесками.
Увесь численний колектив ЧНУ ім.Петра Могили,викладачі та студенти також вітають Леоніда Павловича Клименко з нагородою і пишаються ним!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …