Рейтинговий відбір вступників у 2019 році

Вступ у вищі навчальні заклади у 2019 році регламентується чинними Правилами прийому до вищих навчальних закладів, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1096 від 11 жовтня 2018 року.

Під час вступної кампанії 2019 року вступ абітурієнтів до закладів вищої освіти України відбуватиметься з урахуванням визначених вступником пріоритетності заяв.

При цьому вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше, ніж на чотири різні спеціальності. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Про пріоритетність заяв, правила формування та коригування рейтингового списку, публікацію рейтингового списку та зарахування на навчання можна дізнатись за посиланням.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році