Рейтинг університетів за показниками uniRank 2023 року

Рейтинг найпопулярніших коледжів та університетів України був оприлюднений міжнародним порталом вищої освіти uniRank. Рейтинг містить огляди та рейтинги понад 13 тисяч офіційно визнаних університетів та коледжів у 200 країнах.

Цього року портал зробив огляд на 194 українські вищі, які відповідали наступним критеріям відбору:

• мати статут, ліцензію чи акредитацію відповідної української організації вищої освіти;
  • пропонувати принаймні трирічний ступінь бакалавра, післядипломну ступінь магістра або доктора;
  • проведення занять переважно в традиційному, недистанційному форматі навчання.

Серед 194 університетів, що розглядались в цьому рейтингу Чорноморський національний університет імені Петра Могили посів 46 місце, і став найкращим університетом у місті Миколаїв.

Докладніше ознайомитися з інформацією рейтингу можна за посиланням.