«Могилянка» піднялась одразу на 11 позицій у рейтингу університетів за показниками SCOPUS

Видавничої службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, проведено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, яка є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, опублікованих навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує більше 20 тисяч наукових журналів і сотні книжкових серій.

Станом на квітень 2018 року в базу даних Scopus включені 162 установи вищої освіти України, що на 26 навчальних закладів більше ніж у квітні 2017 року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, заснованим на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу, університети  Миколаєва  мають  такі показники:

Місце в рейтингу Заклад
вищої освіти
Кількість публікацій 2018 Кількість цитувань 2018 Індекс

Гірша

Індекс

Гірша

Різниця
(2018-2017)
53 (-3) Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 249 589 13 11 2
85 (+11) Чорноморський національний університет імені Петра Могили 135 334 9 5 4
125 (new) Миколаївський національний аграрний університет 55 48 4 4

Зазначимо ,що наш університет піднявся у рейтингу  порівняно з 2017 роком.

Зичимо університетському  науковому  загалу наукових та творчих  успіхів у дослідженнях та якісних публікацій у найкращих  наукових журналах світу!