Разова спеціалізована вчена рада ДФ 38.053.012 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Слободянюком Дмитром Сергійовичем

281 Публічне управління та адміністрування

про склад разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 38.053.012 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Слободянюка Дмитра Сергійовича на тему «Удосконалення механізмів державного управління у сфері інтелектуальної власності в Україні» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Наказ на створення разової спеціалізованої вченої ради

Склад:

Голова:  Антонова Людмила Володимирівна – доктор наук з державного управління, професор, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (м. Миколаїв), професор кафедри обліку і аудиту.

Рецензент : Андріяш Вікторія Іванівна – доктор наук з державного управління, професор, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (м. Миколаїв), професор кафедри публічного управління та адміністрування.

Рецензент : Штирьов Олександр Миколайович –  кандидат наук з державного управління, доцент, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (м. Миколаїв),  завідувач кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

Офіційний опонент:  Васильєва Олександра Іллівна – доктор наук з державного управління, професор, Державний податковий університет (м. Ірпінь), професор кафедри соціальної філософії та управління.

Офіційний опонент:  Івашова Людмила Миколаївна – доктор наук з державного управління, професор, Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро),  професор кафедри публічного управління та митного адміністрування

Google Drive (локальний запис)

YouTube (запис прямого ефіру)

Наказ про видачу диплома Слободянюку Д.С.

Рішення спецалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії ‌

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Дисертація

Посилання на трансляцію

Висновок про наукову та практичну цінність

Відгук Івашової Л.М.

Івашова Л.М. (підтвердження підпису)

Андріяш В.І. (підтвердження підпису)

Згода Штирьова О. М.

Рецензія Штирьова О.М.

Рецензія Андріяш В. І.

Штирьов О.М. (підтвердження підпису)

Відгук Васильєвої О. І.

Васильєва О. І. (підтвердження підпису)

Заява згода Івашової Л. М.

Заява згода Васильєвої О. І.

Заява згода Антонової Л. В.

Згода Андріяш В. І.