Рапштинська Наталія Вікторівна


Провідний фахівець кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії

Освіта та професійний шлях

У 2008 р. закінчила біолого-технологічний факультет Херсонського державного аграрного університету  та здобула кваліфікацію інженера-технолога.

З 2010р. по 2014 р. працювала лаборантом кафедри хімії.

З 2014 р по 2019 р. – інспектор з кадрів по роботі зі студентами в Миколаївському базовому медичному коледжі.

З вересня 2019р. працює на посаді провідного фахівця кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії.

 

Контакти:

Телефон: (0512) 76-92-68

Електронна адреса: natty.medical@ukr.net

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …