Рада ухвалила закон про можливість роботи вдома


17 березня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

У комплекс правових норм, спрямованих на захист прав фізичних та юридичних осіб під час карантину та обмежувальних заходів пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) входять: можливість роботи вдома для працівників, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування та надання за їх згодою відпустки; надання права власникам змінювати режими роботи органів, закладів, підприємств, установ, організацій, заборона на проведення органами державного нагляду планових заходів зі здійснення державного контролю у сфері господарської діяльності тощо.

Як відомо, Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти запровадити дистанційний режим роботи працівників.

З 17 березня МОН перевело частину своїх працівників на дистанційний режим роботи та тимчасово зупинило  приймання громадян. Окрім того у Міністерстві освіти і науки України скасували або відтермінували раніше заплановані наради, перевірки, атестаційні та акредитаційні експертизи тощо.

Водночас уся кореспонденція, зокрема звернення, буде опрацьовуватись у звичному режимі. На час тимчасового  зупинення приймання громадян відправити звернення можна на поштову чи електронну адресу МОН або ж залишити у скриньці для приймання кореспонденції.

Поштова адреса МОН: 01135, м. Київ, пр. Перемоги, 10.

E-mail для звернення громадян: ez@mon.gov.ua; е-mail для кореспонденції: mon@mon.gov.ua.

Джерело.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут