Рада ухвалила закон про можливість роботи вдома


17 березня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

У комплекс правових норм, спрямованих на захист прав фізичних та юридичних осіб під час карантину та обмежувальних заходів пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) входять: можливість роботи вдома для працівників, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування та надання за їх згодою відпустки; надання права власникам змінювати режими роботи органів, закладів, підприємств, установ, організацій, заборона на проведення органами державного нагляду планових заходів зі здійснення державного контролю у сфері господарської діяльності тощо.

Як відомо, Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти запровадити дистанційний режим роботи працівників.

З 17 березня МОН перевело частину своїх працівників на дистанційний режим роботи та тимчасово зупинило  приймання громадян. Окрім того у Міністерстві освіти і науки України скасували або відтермінували раніше заплановані наради, перевірки, атестаційні та акредитаційні експертизи тощо.

Водночас уся кореспонденція, зокрема звернення, буде опрацьовуватись у звичному режимі. На час тимчасового  зупинення приймання громадян відправити звернення можна на поштову чи електронну адресу МОН або ж залишити у скриньці для приймання кореспонденції.

Поштова адреса МОН: 01135, м. Київ, пр. Перемоги, 10.

E-mail для звернення громадян: ez@mon.gov.ua; е-mail для кореспонденції: mon@mon.gov.ua.

Джерело.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).