Рада молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили відновила свою роботу в оновленому складі

Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу.

6 квітня 2023 року відновила свою роботу Рада молодих вчених ЧНУ імені Петра Могили в оновленому складі. Для обговорення питань, щодо планування та виконання запланованих заходів було проведено збори за участі т.в.о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Алли Коваль та членів Ради молодих вчених, до якої увійшли аспіранти та викладачі – представники усіх факультетів та інститутів університету.

Під час зборів було обрано голову Ради молодих науковців – Ірину Лисенкову, докторку психологічних наук, професорку, завідувачку кафедри психології, а також її заступницю, аспірантку та викладачку кафедри англійської мови Анастасію Міхєєву.

На засідання також була запрошена Тетяна Акімова, кандидатка наук з державного управління, старша викладачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, заступниця голови Ради молодих науковців попереднього складу. Вона доповіла присутнім про підсумки роботи ради за попередні роки, надала корисні поради, акцентувала увагу на особливостях роботи ради.

Ірина Лисенкова запевнила, що новий склад ради й надалі буде продовжувати активну роботу, також подякувала Тетяні Акімовій за корисну інформацію та поради. Спілкування між різними поколіннями рад свідчить про спадкоємність і наступність їх діяльності.

Нагадаємо, що Рада молодих вчених – це дорадчий орган університету членами якого можуть бути вчені віком до 35 років включно, які мають вищу освіту щонайменше другого (магістерського) рівня, або вчені віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук.

Основними завданнями Ради є підтримка молодих вчених у питаннях науково-дослідницької діяльності, сприяння залученню молодих вчених до участі у конкурсах наукових робіт, формуванню колективів молодих вчених для виконання перспективних наукових проектів. Окрім того, рада має право рекомендувати на конкурсній основі кандидатури претендентів на здобуття регіональних, національних та міжнародних премій, грантів, стипендій тощо.

Рада молодих вчених сприяє становленню та підтримці професійних контактів і культурних зв’язків з науковими та молодіжними організаціями вищих начальних закладів та наукових установ, а також закордонними колегами, допомагає встановити тісні зв’язки між старшим та молодшим поколінням вчених.

Для всіх охочих отримувати інформацію про актуальні новини, анонси про публікації у фахових виданнях, а також міжнародні конференції та колективні монографії створений канал у телеграм.

Бажаємо Раді молодих вчених гідно продовжувати славні наукові традиції університету, творчої наснаги, успіхів у науковій діяльності та нових звершень задля добробуту Українського народу!