Публічна лекція доктора Гізер Філдінг

5 листопада в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч з доктором Гізер Філдінг, яка викладає теорію літератури в одному з університетів США.  Дослідниця  є автором роботи  “Novel Theory and Technology in Modernist Britain”, а також фулбрайтівським стипендіатом в Україні  у 2018-2019 навчальному році.

На заході були присутні студенти та викладачі Інституту філології. Пані Філдінг  розповіла  присутнім про Проект імені Фулбрайта – програму міжнародних наукових обмінів, що діє за підтримки уряду США.  Також  викладач говорила про сучасну східно-європейську діаспорну прозу та  презентувала онлайн-журнал з літературних та культурних студій “LitPop”, який вона випускає разом зі своїми студентами-магістрами.

Викладач кафедри англійської філології, Тетяна Остапчук, яка, до речі, теж є випускницею програми Фулбрайт,  розповіла детальніше про організацію зустрічі:
«Фулбрайт  пропонує та викладає інформацію про всі свої проекти. Вони підтримують навіть такі короткочасні візити як цей. Я звернулася безпосередньо до Гізер, оскільки вона займається теорією літератури, а в нас викладають таку дисципліну».

Завтра, 6 листопада,  пані Філдінг відвідає запис програми «Вікно в Америку», а післязавтра прочитає лекцію з теорії літератури для студентів-магістрів 5-го курсу ЧНУ ім. Петра Могили.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).