Публічна лекція доктора Гізер Філдінг


5 листопада в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч з доктором Гізер Філдінг, яка викладає теорію літератури в одному з університетів США.  Дослідниця  є автором роботи  “Novel Theory and Technology in Modernist Britain”, а також фулбрайтівським стипендіатом в Україні  у 2018-2019 навчальному році.

На заході були присутні студенти та викладачі Інституту філології. Пані Філдінг  розповіла  присутнім про Проект імені Фулбрайта – програму міжнародних наукових обмінів, що діє за підтримки уряду США.  Також  викладач говорила про сучасну східно-європейську діаспорну прозу та  презентувала онлайн-журнал з літературних та культурних студій “LitPop”, який вона випускає разом зі своїми студентами-магістрами.

Викладач кафедри англійської філології, Тетяна Остапчук, яка, до речі, теж є випускницею програми Фулбрайт,  розповіла детальніше про організацію зустрічі:
«Фулбрайт  пропонує та викладає інформацію про всі свої проекти. Вони підтримують навіть такі короткочасні візити як цей. Я звернулася безпосередньо до Гізер, оскільки вона займається теорією літератури, а в нас викладають таку дисципліну».

Завтра, 6 листопада,  пані Філдінг відвідає запис програми «Вікно в Америку», а післязавтра прочитає лекцію з теорії літератури для студентів-магістрів 5-го курсу ЧНУ ім. Петра Могили.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету