Психологині Центру соціально-психологічної підтримки долучилися до круглого столу «Метаморфози центру та периферії в медичному, гендерному і віковому вимірах інклюзії» онлайн

28 травня психологині Захарова Л.Г., Партенадзе О.В. та координаторка з питань соціального напрямку та впровадження інновацій в інклюзії Сараєва Н.В. Центру соціально-психологічної підтримки, професійного становлення та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. П. Могили долучилися до онлайн круглого столу «Метаморфози центру та периферії в медичному, гендерному і віковому вимірах інклюзії», організатором якого виступила кафедра філософії Харківського національного медичного університету.

Представниці висловлюють вдячність  спікерам (Д. Дмитрієвська, В. Маліков, М. Ясеновська, А. Нестеренко, О. Трушик, Г. Кожина) за змістовні доповіді на актуальні теми, присвячені проблемам інклюзії осіб з інвалідністю та ЛГБТ-людей.