Психологині Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили долучилися до громадських обговорень, пов’язаних з розробкою професійного стандарту практичного психолога

Психологині Центру соціально-психологічної підтримки, професійного становлення та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили (м. Миколаїв) долучилися до громадських обговорень, присвячених концептуальним засадам розробки професійного стандарту практичного психолога як одного з необхідних кроків до реформування психологічної служби системи освіти України.

Продовження обговорення, присвячене розмежуванню компетенцій психолога та соціального педагога в закладах освіти, відбудеться 12.06 о 12:00  на платформі ZOOM, в межах циклу семінарів “Реформа психологічної служби системи освіти: громадське обговорення професійного стандарту практичного психолога”.

Інформація про захід у Фейсбук.

Форма для реєстрації за посиланням.

Організатори заходу:

• Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України
  • Інститут соціальної та політичної психології НПАН України
  • Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Інститут модернізації змісту освіти МОН України
  • Українська психологічна асоціація
  • Українська асоціація психології освіти і розвитку
  • Українська нейропсихологічна асоціація

Запрошуємо до участі!

Нагадаємо, що представниці Центру соціально-психологічної підтримки, професійного становлення та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили активно проводить заняття зі студентами на різноманітні теми: ефективна самопрезентація та ораторські здібності; публічні виступи та секрети ораторського мистецтва; конфлікти та їхні можливості тощо. Тренінги є інтерактивною технологією формування необхідних особистісних компетенцій, важливих для формування конкурентоспроможності майбутніх фахівців.