Психологічна гра «Мафія» та нагородження активних студентів

03 травня 2023 року практичний психолог навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили Анна Деркач провела психологічну гру «Мафія».

Перед початком гри очільниця кабінету Людмила Опанасенко провела нагородження студенток-активісток.

Анастасія Жовнірчик отримала подяку за активну участь у створенні тематичної локації «Великоднє дерево».

Листи подяки за участь у конкурсі мотивуючих листівок до Всеукраїнського дня психолога отримали Катерина Кутузакі і Поліна Кравченко.

Анастасія Бєлова отримала диплом за перемогу в конкурсі мотиваційних листівок до Всеукраїнського дня психолога.

Після нагородження почалась психологічна авторська гра «Мафія» від Анни Деркач. Ця гра трохи відрізнялась від традиційної «Мафії», вона була переплетена з іншою відомою грою «Монополія» та пов’язана з економічним мисленням, комунікаційними стратегіями та навичками планування.

У кожного з гравців було своє місто, де є мафія, поліція та місцеві жителі. Головне завдання гри: зробити своє місто квітучим та відстояти свої інтереси.

Після гри учасники отримали зворотній зв’язок, який містив в собі аналіз кожного з учасників, їх поведінки.

Дякуємо психологу Анні Деркач за проведення гри, а учасникам – за участь. Сподіваємося у подальшому бачити усміхнені обличчя студентів у стінах нашого університету!