Психологи Центру соціально-психологічної підтримки та студенти ЧНУ ім. П. Могили взяли участь у І науково-практичній конференції «Ідентичність психолога та психотерапевта»

18-19 травня психологи Центру соціально-психологічної підтримки Оксана ПартенадзеСвітлана Гайдаржи та студенти ЧНУ ім. П. Могили взяли участь у І науково-практичній конференції «Ідентичність психолога та психотерапевта», організованою Миколаївською філією УСП та Асоціацією професійного розвитку психологів та психотерапевтів в Україні.

У рамках конференції Оксаною Партенадзе було проведено майстер-клас «На кушетці у психоаналітика. Переваги та можливості сучасного психоаналізу», на якому студенти та психологи, які в пошуках «свого» напряму в психотерапевтичній практиці знайшли відповіді на запитання:

– Хто ж це такий психоаналітик і чим його техніка роботи і позиція відрізняється від позицій психолога і психотерапевта?

– У чому переваги і обмеження психоаналізу?

– Які напрямки сучасного психоаналізу існують, як і де можна навчатися психоаналізу в Україні?

– Кому і коли ми можемо рекомендувати проходження психоаналізу і психоаналітичної психотерапії?