Психологи Могилянки взяли участь у Міжнародних консультаціях «Співпраця заради реформ в системі охорони психічного здоров’я дітей»

Психологи  Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Невойт, Наталія Сараєва та Лада Захарова, дистанційно беруть участь у Міжнародних консультаціях «Співпраця заради реформ в системі охорони психічного здоров’я дітей»!

В програмі — воркшопи та інтерактивні лекції від провідних фахівців та експертів, психологів та психіатрів з України, Великобританії, Тунісу, Болгарії та США.

Учасники долучаються до обговорення актуальних проблем  у сфері охорони психічного здоров’я дітей  у всьому світі задля спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Розглядають чимало важливих тем, серед яких:   насильство в школі та родині;  психіатрична та психологічна допомога дітям із
агресивною, аутоагресивною поведінкою в школі та родині; менеджмент інклюзивної освіти для дітей з вадами психічного здоров’я; допомога
дітям та підліткам із гіперкінетичними розладами поведінки,
розладами аутистичного спектра, із емоційними розладами та
руйнівною поведінкою.

Також у програмі передбачена дискусія «Взаємодія фахівців різних відомств в системі збереження, розвитку і охорони ментального здоров’я дітей».

Дякуємо організаторам заходу за можливість дистанційної участі для фахівців з різних областей України, а також за високий рівень організації, проведення та онлайн трансляції!