Психологи Могилянки взяли участь у Міжнародних консультаціях «Співпраця заради реформ в системі охорони психічного здоров’я дітей»

Психологи  Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Невойт, Наталія Сараєва та Лада Захарова, дистанційно беруть участь у Міжнародних консультаціях «Співпраця заради реформ в системі охорони психічного здоров’я дітей»!

В програмі — воркшопи та інтерактивні лекції від провідних фахівців та експертів, психологів та психіатрів з України, Великобританії, Тунісу, Болгарії та США.

Учасники долучаються до обговорення актуальних проблем  у сфері охорони психічного здоров’я дітей  у всьому світі задля спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Розглядають чимало важливих тем, серед яких:   насильство в школі та родині;  психіатрична та психологічна допомога дітям із
агресивною, аутоагресивною поведінкою в школі та родині; менеджмент інклюзивної освіти для дітей з вадами психічного здоров’я; допомога
дітям та підліткам із гіперкінетичними розладами поведінки,
розладами аутистичного спектра, із емоційними розладами та
руйнівною поведінкою.

Також у програмі передбачена дискусія «Взаємодія фахівців різних відомств в системі збереження, розвитку і охорони ментального здоров’я дітей».

Дякуємо організаторам заходу за можливість дистанційної участі для фахівців з різних областей України, а також за високий рівень організації, проведення та онлайн трансляції!

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!