Психологи Могилянки взяли участь у Міжнародних консультаціях «Співпраця заради реформ в системі охорони психічного здоров’я дітей»

Психологи  Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили, Тетяна Невойт, Наталія Сараєва та Лада Захарова, дистанційно беруть участь у Міжнародних консультаціях «Співпраця заради реформ в системі охорони психічного здоров’я дітей»!

В програмі — воркшопи та інтерактивні лекції від провідних фахівців та експертів, психологів та психіатрів з України, Великобританії, Тунісу, Болгарії та США.

Учасники долучаються до обговорення актуальних проблем  у сфері охорони психічного здоров’я дітей  у всьому світі задля спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Розглядають чимало важливих тем, серед яких:   насильство в школі та родині;  психіатрична та психологічна допомога дітям із
агресивною, аутоагресивною поведінкою в школі та родині; менеджмент інклюзивної освіти для дітей з вадами психічного здоров’я; допомога
дітям та підліткам із гіперкінетичними розладами поведінки,
розладами аутистичного спектра, із емоційними розладами та
руйнівною поведінкою.

Також у програмі передбачена дискусія «Взаємодія фахівців різних відомств в системі збереження, розвитку і охорони ментального здоров’я дітей».

Дякуємо організаторам заходу за можливість дистанційної участі для фахівців з різних областей України, а також за високий рівень організації, проведення та онлайн трансляції!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77