Психолог Лада Захарова провела заняття для викладачів «Ігри це не просто»

8 травня 2023 року в стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили практичний психолог навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування Лада Захарова провела заняття для викладачів «Ігри це не просто».

Викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили мали нагоду пограти в психологічні ігри, які є цікавими, інтригуючими та ресурсними.

Одна з ігор – Saboteur – є командною, але вона направлена на розвиток своїх особистісних навичок. Кожен хоча і тренерує свої навички роботи в  команді, але особисто для себе шукає особисту стратегію становлення лідером.

Викладачі мали нагоду поспілкуватися та отримати приємні ємоції, відпочити від робочих буднів. Тому дякуємо психологу Ладі Захарченко за таку можливість та сподіваємося на повторення таких занять в майбутньому.