Психіатрія та суїцидологія для фахівців допомагаючих професій

13 грудня в Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили відбулась дискусійно-просвітницька зустріч «Запитання – Відповідь. Психіатрія та суїцидологія для фахівців допомагаючих професій».

Запрошені фахівці – лікар-психіатр І категорії І. С. Грасевич і кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили В. І. Каневський.

Під час зустрічі було обговорено такі питання:

• основні психічні розлади та захворювання, принципи їх діагностики ті психокорекції;
  • психологічне консультування клієнтів з депресіями та суїцидальними намірами;
  • особливості психотичних розладів у дітей та дорослих тощо.

Під час дискусії студенти та викладачі дійшли висновку, що важливо для психолога розуміти межі своєї компетенції і адекватно оцінювати свої можливості, чи зможе він надати допомогу конкретному клієнтові або ж потрібна додаткова консультація психіатра. Тому необхідно правильно діагностувати стан клієнта і чим це стан зумовлено, оскільки в разі неправильної постановки діагнозу, можна істотно нашкодити клієнту.
Саме тому курс «Психіатрія для психологів» є надзвичайно актуальним для психолога-практика, в тому числі шкільного і психолога в дитячому садку, а також для соціальних працівників.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77