Прямий радіоефір до Дня Гідності та Свободи

21 листопада  2018 р. кандидат історичних наук, доцент кафедри історії факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Ольга Морозова на запрошення Філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Миколаївська регіональна дирекція» взяла участь у прямому ефірі, присвяченому Дню Гідності й Свободи.

Разом зі співорганізаторкою миколаївського Євромайдану Катериною Стоколяс-Литвиненко розповідали про причини Революції Гідності в Україні, мету й завдання учасників.

Під час дискусії особливу увагу приділили спогадам про миколаївський Євромайдан, який почався 22 листопада 2013 року й тривав 92 дні. Це спонукало молодих та інтелігентних миколаївців із 22 листопада 2013 року вийти на Майдан в центрі міста й 92 дні відстоювати європейські цінності.

Які уроки тогочасних подій можна винести? Як історики зберігають пам’ять про Революцію Гідності? На ці та інші питання відповіли учасники розмови в прямому ефірі.

Прослухати ефір можна за посиланням.