Прямий радіоефір до Дня Гідності та Свободи

21 листопада  2018 р. кандидат історичних наук, доцент кафедри історії факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Ольга Морозова на запрошення Філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Миколаївська регіональна дирекція» взяла участь у прямому ефірі, присвяченому Дню Гідності й Свободи.

Разом зі співорганізаторкою миколаївського Євромайдану Катериною Стоколяс-Литвиненко розповідали про причини Революції Гідності в Україні, мету й завдання учасників.

Під час дискусії особливу увагу приділили спогадам про миколаївський Євромайдан, який почався 22 листопада 2013 року й тривав 92 дні. Це спонукало молодих та інтелігентних миколаївців із 22 листопада 2013 року вийти на Майдан в центрі міста й 92 дні відстоювати європейські цінності.

Які уроки тогочасних подій можна винести? Як історики зберігають пам’ять про Революцію Гідності? На ці та інші питання відповіли учасники розмови в прямому ефірі.

Прослухати ефір можна за посиланням.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили