Проєкт ЄС Еразмус+ — PROMENT запрошує на круглий стіл «Кадрове забезпечення шкільної освіти в умовах війни та повоєнної відбудови»!

Чорноморський національний університет  імені  Петра Могили запрошує до участі в Круглому столі «Кадрове забезпечення шкільної освіти в умовах війни та повоєнної відбудови» за проєктом ЄС Еразмус+ 101082696 ‒ PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО».

Мета круглого столу: Сприяння розвитку педагогічної освіти задля посилення кадрового забезпечення закладів середньої освіти в умовах війни та повоєнної відбудови, зокрема через становлення системи менторства майбутніх вчителів у ЗВО

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники та менеджмент ЗВО, керівники та педагогічні працівники ЗСО, здобувачі вищої освіти за педагогічними спеціальностями, представники органів влади і місцевого самоврядування.

Тематичні напрямки дискусій:

1. Проблеми кадрового забезпечення шкіл в умовах кризи та війни
  2. Підготовка педагогічних кадрів в контексті зміни освітніх парадигми
  3. Менторство майбутніх вчителів як шлях професійного становлення нової генерації освітян
  4. Освітньо-професійні програми підготовки педагогічних кадрів: особливості та перспективи

Програма круглого столу

Дата і час проведення круглого столу:

16 листопада 2023 року

Формат круглого столу: змішаний (офлайн / онлайн).

Офлайн: ЧНУ імені Петра Могили, аудиторія 4-107

Онлайн: Zoom

Код доступу: akX3F6

Учасники та спікери Круглого столу отримають іменні сертифікати.

Для участі в Круглому столі просимо до 15 листопада 2023 зареєструватися за покликанням.