Проєкт студентів-комп’ютерників ЧНУ імені Петра Могили увійшов у топ-13 учасників конкурсу «Sсience&Business Demo Day»

16 грудня 2021 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся Sсience&Business Demo Day, організаторами якого стали Міністерство освіти і науки України та Український фонд стартапів.

Science&Business StartupBootcamp – щоквартальний захід, який проводять з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа для пошуку інноваційних рішень.

Особливість Science&Business Demo Day полягала у пітчах (короткій презентації) наукомістких стартапів, а тому всі глядачі разом з журі стали свідками справжньої сили інновацій. Також на Science&Business Demo Day завітав посол Французької Республіки в Україні Етьєн де Понсен. Студенти презентували свої здобутки безпосередньо представникам провідних IT-компаній, експертам та потенційним інвесторам.

За результатами конкурсного відбору проєкт HyperBots – робот-кур’єр студентів факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили увійшов у топ-13 учасників конкурсу.

Ідею HyperBots розробили студенти спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»: Антон Гріднєв, Ольга Горішна, Дмитро Жуковський, Анастасія Пшонь та Олександра Данилова під керівництвом Бурлаченка Івана Сергійовича, старшого викладача кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Стартап HyperBots має на меті роботизоване транспортування вантажів. Наукові проблеми, які вирішує стартап, є актуальними в транспортній логістиці.

Бажаємо нашим студентам та викладачам й надалі розробляти інноваційні ідеї та реалізовувати їх на практиці!