Проєкт студентів факультету компʼютерних наук ЧНУ імені Петра Могили увійшов у фінал конкурсу стартапів у рамках «Startup Fest – 2021»

21 – 22 грудня у Запоріжжі відбувається третій фестиваль бізнес-ідей «Startup Fest – 2021», цього року — онлайн. Головна подія фестивалю – проведення конкурсу інноваційних стартапів. Цього року на розгляд журі надійшло 42 заявки від авторів стартапів із Запоріжжя, Миколаєва, Одеси, Києва, Харкова, Дніпропетровщини.

Конкурсна комісія, яка відбирала претендентів на фінал складається з представників міської влади, Запорізької торгово-промислової палати, бізнес-асоціацій, підприємців, бізнес-консультантів, представників бізнес-шкіл, вищих навчальних закладів та депутатів міської ради.

У фінал конкурсу стартапів вийшли 19 проєктів, серед яких стартап   TitanBody  від команди студентів першого курсу спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили у складі:  Ольга Горішна, Олександра Данилова, Максим Дмитришин, Максим Жгарьов, Євгеній Євсюков, Олександр Чубик, Максим Коваленко. Ментор команди:  старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили  – Іван Бурлаченко.

Серед 19 проєктів-фіналістів – майже порівну комерційних і соціальних проєктів, зокрема, у сфері туризму, ІТ-технологій, освітні, екологічні, оздоровчі проєкти, є ідеї розвитку сімейного бізнесу. Цього року переможці будуть визначатися за трьома категоріями: інноваційні, соціальні стартапи та вперше – переможців визначать серед учасників-школярів. Загальний призовий фонд становить 50 тис. грн.

Команда стартапу   TitanBody дякує всім експертам, Інноваційному кластеру @rinnohub, Регіональному акселератору GCIP для інновацій та стартапів м. Миколаїв за неймовірну можливість взяти участь, отримати відгуки та представити факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на всеукраїнському рівні.

Бажаємо команді нашого університету перемоги у конкурсі!